اطلاعات

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

تازه ترین اخبار

جستجو

جایگزین شلوار جین در تابستان

جایگزین شلوار جین در تابستان

جایگزین شلوار جین در تابستان

شلوارهای جین در تابستان گرم و اذیت کننده هستند. هوا در آن‌ها خوب جریان ندارد و اگر کمی هم تنگ و چسبان باشند که پوشیدن را چند برابر سخت‌تر می‌کنند. اما جین‌های زیبایی که در کمدتان دارید، جایگزین‌های مناسبی در تابستان دارند که در ادامه به چند نمونه‌از آن‌ها می‌پردازیم.

شلوار چینو

این شلوارها به عنوان یک نمونه سبک‌تر و مناسب‌تر از جین‌های برای تابستان انتخاب‌هایی خوبی هستند. هرچند پارچه این شلوارها نازک‌تر از پارچه‌های جین است، اما مقاومت خوبی دارند ولی با این حال باید با ملایمت بیشتری با آن‌ها رفتار کنید.

شلوارهای پشمی نازک

شاید تعجب کنید که شلوارهای پشمی در تابستان می‌تواند گرمای زیادی به بدن وارد کند، ولی اگر نخ این نوع شلوارهای از نوع سبک باشد می‌تواند با شلوار کتان رقابت کند. ولی توجه کنید که این نوع شلوار رسمیت بالاتزی از شلوار کتان دارد.

شلوارهای کتان-نایلون

این نوع از شلوارها به سبکی و خنکی شلوارهای کتان هستند، با این تفاوت که مقاومت آن‌ها بسیار بیشتر از کتان است. اگر فعالیت جسمی زیادی دارید و نگران این هستید که شلوار کتانتان از بین برود، این نوع شلوار می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

شلوار کتان

این نوع از شلوار برای فصل گرما بسیار مناسب بوده و با توجه به نوع پارچه‌ای که دارد بسیار خنک هستن. البته توجه کنید که این شلوار رسمی نیست و در مواقعی که به یک تیپ رسمی نیاز دارید از آن پرهیز کنید.

شلوارک

در برخی شرایط و زمان‌ها امکان پوشیدن شلوارک فراهم است. برای یک شلوارک خوب توجه کنید که پاچه آن تا بالای زانو بوده و راسته باشد. این شرایط می‌تواند دوخت یک شلوارک مناسب را برایتان تضمین کند.

شلوار نخی راه‌راه

این پارچه‌ها با توجه به نوع دوختی که دارند باعث می‌شوند در هنگام راه رفتن، هوا راحت‌تر جریان داشته باشد که خب مشخصاً انتخاب بسیار مناسبی برای تابستان خواهند بود.

جین سفید

شاید تعجیب کنید که چطر جین سفید جایگزین جین می‌شود؟ از نظر فنی این شلوارها هم جین هستند ولی با توجه به رنگ سفید و دفع گرمایی که دارند می‌توانند در تابستان انتخاب‌های خوبی برای پوشیده شدن باشند.

شلوار کتان کش

با تشکر از کتان‌های سبکی که با حالت کش مانندی که دارند، برای تابستان عمدتاً خانم‌ها انتخاب خوبی برای پوشیدن کتان‌های کشی دارند که نسبت به نوع زمستانی خود کمی گشادتر و آزادتر هستند.

1 نظرها

  • Avatar
   م
   ژوئن 27, 2015

   مطالب سایتتون خیلی مفید و زیبا هستن

پاسخ

* نام:
* ایمیل: (منتشر نشده)
   وب سایت: (آدرس سایت باhttp://)
* توضیح:
وارد کردن کد